COVID, VIROVÉ EPIDEMIE

Akutní homeopatie

Lze pomocí akutní homeopatie předcházet a léčit již vzniklé covidové virové onemocnění?

Ano, lze – velmi dobře a efektivně.

Měl jsem možnost léčit během uplynulého roku více jak 60 případů potvrzeného covidového onemocnění pomocí akutní homeopatie. Léčil jsem klienty většinou v prvních stádiích nemoci, ale měl jsem i případy středně těžkého onemocnění. A ve všech případech zafungovala homeopatie velmi dobře, nikdo z mých klientů nebyl hospitalizován.

Epidemie covidu vynesla na povrch mnoho věcí, které i dřív existovaly, ale nebyly tolik zřejmé. Jedna z věcí, která bije do očí je skutečnost, že spoléhat se při epidemiích typu covidu pouze na stát a systém, dává v praxi velmi špatné výsledky. Stát a systém vyhlašoval, že žádný lék na covid „neexistuje“, a že je nutné při již vzniklém onemocnění pouze užívat paracetamol na potlačení teploty a čekat, jestli se náš stav vyvine na hospitalizaci do nemocnice, nebo ne. Jakékoliv další postupy léčby byly bagatelizovány a zesměšňovány nebo přímo zakazovány a trestány.

Akutní homeopatie

Jakákoliv prevence proti covidu oficiálně (ze strany alopatické medicíny) neexistuje. Nikdo se ze strany oficiální alopatické medicíny nezmínil ani slůvkem, jak důležité je posilovat a udržovat zdravý imunitní systém. Nic nesmíme podnikat sami navíc, musíme se ve všem hlavně spolehnout na „vědce“ z oblasti farmacie. Musíme naše „odborníky“  hlavně poslouchat. Tato praxe přinesla vysvědčení – patříme k absolutní světové špičce v úmrtnosti na covid (přepočteno na obyvatele). Za námi jsou například rozvojové státy Afriky, nebo Latinské Ameriky. Bohužel.

Zapojit se aktivně do péče o své zdraví

Vše nasvědčuje tomu, že klíč k úspěchu při zvládání virových epidemií je převzít odpovědnost za své zdraví a aktivně se zapojit do péče o své zdraví. Je zřejmé, že kdo pouze čeká, co pro něj udělá stát a systém, má velkou šanci zařadit se právě do smutné statistiky. Systém nemá ve skutečnosti potřebu postarat se o naše zdraví a životy, systém má potřebu zachovat sám sebe (kdo se úplně první nechal naočkovat? Rizikové osoby? Ne! Politici, prominenti, policie, armáda … 🙂

Zajímá vás, jak preventivně postupovat a posilovat imunitní systém, abyste neonemocněli? Chcete se naučit používat homeopatii jako velmi efektivního nástroje na zvládání virových epidemií? Přihlaste se do školy akutní homeopatie.

  • Naučíme vás preventivně posilovat imunitní systém proti covidu a jiným virovým nemocem.
  • Naučíme vás léčit již vzniklé covidové nebo jiné virové onemocnění homeopatií tak, aby se nerozvinulo do vážnější patologie vyžadující hospitalizaci.
  • Všimli jste si, že podle doporučeného postupu tohoto státu a systému vlastně není žádoucí žádná efektivní léčba mezi prokázanou nákazou a případnou hospitalizací? Doporučené jsou pouze léky na potlačení teloty (antipyretika) – což ale není kauzální léčba viru!

Léčit covid v domácích podmínkách není v homeopatii vůbec těžké, ani nijak zvlášť specifické. Postup je velmi podobný akutní homeopatické léčbě klasických chřipek, nebo viróz. V homeopatii totiž není vůbec důležité, jak ten virus někdo pojmenoval, nebo jaká je to mutace, ale pouze jaké vyvolává symptomy.

Post-COVID syndrom

Homeopatie (spolu s bylinami a výživnou stravou) dokáže také velmi efektivně pomáhat lidem postižených post-COVID syndromem (extrémní únava, dlouhotrvající kašel, svalová slabost, zvýšená tělesná teplota, neschopnost se soustředit, výpadky paměti, změny nálad, někdy doprovázené depresí a dalšími duševními problémy, potíže se spánkem, bolesti hlavy a kloubů).

©. Ing. Aleš Sušický, Dipl.Hom.